Svatby, oslavy a akce


Hledáte jedinečné místo pro Váš výjimečný den? Tak to jste u nás správně.

Rekreační centrum Pohoda nabízí vše, co si od svého velkého dne můžete přát. 

Svatební obřad je možno uskutečnit přímo v areálu Pohody, v příjemném stínu stromů a v objetí všudypřítomné přírody Bílých Karpat. Pro krásné fotky tedy nemusíte daleko. 

Výborná domácí kuchyně, odpolední rauty s možností výběru jídel, zkušená obsluha. 

Velká venkovní terasa přímo vybízí k tancování, ve večerním osvětlení zejména k Vašemu prvnímu společnému tanci. 

Svatby u nás probíhají pouze během letní sezóny (květen – září).  Kapacita osob k hostině je 120, ubytovat je možné všechny hosty: ve zděných budovách 100 osob, v chatkách až 45. 

Pokud máte další dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Rádi spolu s Vámi uděláme Váš den nezapomenutelným.  Těšíme se na Vás. 

Vše, co pro svou firemní akci potřebujete, najdete u nás.

RC Pohoda zaujímá strategickou polohu, a to nejen z hlediska dostupnosti (trasa autobusu, možnost vlakové dopravy, doprava vlastním vozidlem), ale i z pohledu turistiky či cyklistiky.

Využít můžete mnoha možností, které vám nabízíme přímo v areálu. RC Pohoda disponuje vhodným prostorem pro workshopy, jednání či jakákoli vzdělání. Součástí  je domácí kino. 

Budete-li si chtít odpočinout a zrelaxovat, ať už aktivně nebo pasivně, najdete u nás společenskou místnost se stoly pro stolní tenis, různá venkovní hřiště, ohniště i velkou terasu s možností grilování. Krásná okolní krajina přímo vybízí k procházkám. 

Ať už jde o teambuilding nebo školení, u nás vám nebude nic chybět.  Bonusem je výborná domácí kuchyně. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.